Agencja Towarzyska Mirosławiec  Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Agencja Towarzyska Mirosławiec Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

2 lipca, 2019 0 przez Doradca Filmowy

Dziś zainteresujemy się dość osobliwym tematem, a może nawet ogromnym kłopotem. Powiedzieć możemy filozoficznie wręcz, że to kłopot „ogromny”.

Agencja Towarzyska Ińsko Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Na jaki temat więc moglibyśmy mówić? O męskości, a konkretniej o pewnym męskim atrybucie męskości, a więc o rozmiarze penisa. Napisano na owy temat ogromną liczbę książek, artykułów, pozycji naukowych. Najbardziej istotnym pytaniem zostaje kwestia: czy rozmiar penisa to istotna rzecz? I zostaje tylko jedna rzecz, kogo pytamy?

zdzwon teraz biale tlo ww 34 708877582

Agencja Towarzyska Ińsko Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Istnieje dużo artykułów mówiących o tym, iż oczywiście nie, iż ważne jest to co mamy, iż liczy się sprawność itd. Panowie zawsze przecież wymyślą odpowiednie wytłumaczenie. A panie, oczywiście będąc perfekcyjnie wychowanymi, również odpowiedzą, iż absolutnie nie jest to istotne…

tabletki na potencje Vigrax

Agencja Towarzyska Ińsko Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Jednak czy to prawda? Usłyszałem niedawno stwierdzenie, iż pani, która uważa, że rozmiar penisa nie jest istotny jest tą, która nigdy nie zasmakowała przyjemności z obcowania z większym penisem…

Więc, ciężko się z tym nie zgodzić, prawda panowie…?

Otóż ja kieruję się ku zdaniu, że rozmiar penisa wywiera znaczenie, i to duże. Tak naprawdę ma znaczenie dla naszej seksualnej partnerki, dając jej niesamowicie dużo rozkoszy, przyjemności, spełnienia… Lecz też ma niewątpliwe znaczenie dla panów. Uwierzcie mi panowie, właściwie duży penis potrafi niezwykle pozytywnie oddziaływać nie tylko na nasze erotyczne życie, lecz przede wszystkim potrafi podnieść własną samoocenę. Dopiero wtedy można się czuć prawdziwym mężczyzną, prawdziwym macho, prawdziwym samcem… Lecz co zrobić, kiedy natura nie polubiła nas w tym drażliwym temacie…? Nic straconego, żyjemy aktualnie w takim czasie, w którym granice niemożności są przekroczone niemalże codziennie. Istnieje niezwykle dużo możliwości poprawy owego stanu rzeczy.

Agencja Towarzyska Ińsko Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Przychodzi nam tutaj z pomocą dzisiejsza medycyna, i gałąź estetyczna, która potrafi każde nieprawidłowości poprawić, podczas kiedy nasze zdrowie jest absolutnie w dobrych rękach. Jest to rozwiązanie drogie, lecz niezwykle efektywne. Możemy też ufać farmaceutycznej branży, opartej na naturalnych składnikach, gdzie powiekszacz penisa jest preparatem, jaki można użyć tak wewnętrznie, jak i zewnętrznie. Posiadamy również do dyspozycji wiele opracowanych systemów ćwiczeń, jakie mogą nas do przybliżyć do oczekiwanych efektów. To tak naprawdę to indywidualna kwestia – na co chcę i mogę pozwolić sobie.

Agencja Towarzyska Ińsko Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Lecz pytanie, czy warto, czy trzeba? Cóż, drodzy panowie, powiem tak, spróbujcie, nie stracicie… To poczucie męskości, jakie w was wzrośnie, to poczucie siły, możliwości jest niesamowicie istotne. A co więcej, a może przede wszystkim, świadomość, iż zadowalamy naszą partnerkę w pełni, iż jest ona po prostu usatysfakcjonowana po osiągnięciu fantastycznego orgazmu – to rzecz bezcenna. Nie warto tracić czasu na myślenie, na udowadnianie sobie, że to wcale nieistotne, to nic, że mały, skoro jest niezwykle sprawny…. I po co to? Wszelką teorię możemy oczywiście stworzyć i potem jej bronić do upadłego. Warto?

Agencja Towarzyska Ińsko Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

 

Zobacz również Dymanie za darmo