Opony używane Sianów

Opony używane Sianów

24 czerwca, 2019 0 przez Doradca Filmowy

Opony Michelin uznawane są za jedne z najprawdziwszych na świecie. Francuski wytwórca ogumienia produkuje również opony letnie, których można używać zimą.

Opony używane Kołobrzeg

Decyzje o oponach Michelin Crossclimate+ wskazują, że znalazły one uznanie specjalistów i klientów.

WEJDŻ KUP TERAZ

WEJDŻ KUP TERAZ

Uzyskały również potwierdzenie tych marce w efekcie wielu testów i prób. Do największych zalet opon Michelin Crossclimate+ zaliczyć można:

– wygodę użytkowania opon całorocznych,
– dużo opłacalne parametry niezależnie od chwili roku,
– wysoką wytrzymałość na wykorzystanie co jest kluczowym mankamentem większości opon wielosezonowych.

Opony używane Kołobrzeg

Opony Michelin Crossclimate+

Wysoce wymienione opony Michelin są oponami letnimi, na których można prowadzić więcej w zimie. Nie chodzi ich mylić z oponami całorocznymi, ponieważ zdecydowanie dzielą się od nich parametrami. Świetnie przydają się dla samochodów w kulturze małych aut miejskich, kompaktów, kombi, sedanów oraz małych aut dostawczych. Ogumienie to charakteryzuje się dużo pomocnymi właściwościami jezdnymi, niską emisją hałasu poniżej 70 dB. oraz małym zużyciem.

Opony używane Kołobrzeg

Crossclimate+ zostały poddane wielu testom porównawczym z ogumieniem sezonowym innych producentów. Niezależne testy przeprowadzone między innymi przez TUV SUD Product Service oraz DEKRA wykazały, że opona francuskiego producenta jest podobną drogę hamowania na suchej nawierzchni jak referencyjna opona letnia.

Opony używane Kołobrzeg

Na mokrej nawierzchni, która obecnie dominuje zimą, jesienią oraz wiosną opona uzyskała znacznie opłacalną jakość hamowania B. To, co daje model Crossclimate+ to fakt, iż jest oponą stricte letnią, ale można z powodzeniem mieć spośród niej coraz rzadziej mroźną i śnieżną, ale zawsze zaczynającą od momentu do czasu zimą. Michelin posiada oznaczenie „trzech szczytów i śnieżynki”, co mówi o uzyskaniu certyfikatu zimowego 3PMSF.

Decyzje o Michelin Crossclimate+ są niezwykle dla nich korzystne, co świadczy tylko tezę, że o zainwestować w opony premium, zwłaszcza gdy planujemy czerpać z opon cały rok, bez konieczności zmiany opon letnich na zimowe. Model Crossclimate+ zdobędziemy w poziomie od 15 do 19 cali.

Opony używane Kołobrzeg

Bieżnik Michelin Crossclimate+

Francuska opona Crossclimate+ może pochwalić się pozytywnymi opiniami oraz znacznie opłacalnymi parametrami, dzięki dwóm czynnikom. Kluczowym jest użycie do jej budowy nowej mieszanki gumowej, zapewniającej dobrą przyczepność do powierzchni niezależnie od temperatury. Drugim istotnym składnikiem jest bieżnik, będącym owocem doświadczenia oraz zaawansowanej technice, zastosowanej do jego zaprojektowania.

Bieżnik, jaki stał założony dla tej opony, jest związaniem sztywnych klocków z fazowanymi krawędziami, które zapewniają wysoką przyczepność na suchej nawierzchni. Bieżnik od zewnątrz ułożony jest jednocześnie, ale wraz ze schodzeniem się do środka opony przybiera kształt litery „V”. Wspomniany kształt wzmacnia efekt zazębiania, co oddziałuje na łatwe stron jezdne na śniegu. Najistotniejszym elementem bieżnika opony Michelin Crossclimate+ są jednak samoblokujące się lamele 3D, które na całej wysokości bieżnika zapewniają wysokie właściwości jezdne. Podczas używania się opony w jej bieżniku pojawiają się kanaliki, zapewniające wysoka przyczepność na śniegu.

Opony używane Kołobrzeg

Zobacz również Tanie opony