Seks Choszczno  zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Seks Choszczno zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

5 lipca, 2019 0 przez Doradca Filmowy

1. Przeciętna osoba prowadząc seks przez 30 minut, spali 200 kcal. Nie naruszaj się, jeśli masz, że końcu nie wytrzymasz- statystyki pokazują bowiem, że średnia długość stosunku (bez gry wstępnej) to 13 minut.

Seks Suchań zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

 

Kolejne 10 bardzo przydatnych ciekawostek o seksie

wejdź i ruchaj

2. Asfiksjofilia to fetysz polegający na odczuwaniu podniecenia podczas duszenia partnera seksualnego lub podczas bycia poprzez niego duszonym. Wymienia się, że przez takie „imprezy” na świecie odchodzi od 500 do 1000 osób rocznie.

3. Wymienia się, że w krajach wysoko rozwiniętych do 50% ludzi kończy na choroby układu krążenia. Badania wykazały zaś, że wystarczy uprawiać seks raz w tygodniu, by zmniejszyć ryzyko zgonu z powodu chorób serca aż o 30%!

4. Zdecydowana większość kobiet uważa całowanie szyi, delikatne klapsy, czy mocne łączenie jej nadgarstków (oznaka Twojej dominacji) za dużo interesujące. Większość kobiet nie posiada również nic przeciwko niegrzecznym słówkom szeptanym do ucha. Tym, co drażni osoby najbardziej, jest z kolei facet, który podczas seksu jest wyłącznie lekki zaś nie okazuje podniecenia/ zadowolenia ani słowem, ani westchnieniami.

Seks Suchań zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

5. Specjaliści są zgodni co do tego, że regularne ćwiczenie mięśni Kegla poprawia jakość Twojego działania seksualnego. U kobiet mięśnie te odpowiadają za zaciskanie pochwy, to dobrze wytrenowane stanowią ją kilka ciaśniejszą, co zwiększa doznania partnera, jak a samej kobiety. U ludzi zaś odpadają za utrzymanie erekcji.

Seks Suchań zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

6. Ankiety, w których udział wzięło ponad 40 000 mężczyzn, wykazały, że 90% spośród nich znajduje kobiety, które przejmują „inicjatywę” za dużo interesujące, a tym, co 70% określiło jak dużo nieatrakcyjne, jest zbyt duży makijaż.

7. Statystyki mówią, że około 50% małżeństw przetrwa zdradę. Mimo tego, niewierność to nowy najpopularniejszy powód rozpadu związków z dużym stażem. Powodem nr. 1 są pieniądze. Ankiety mówią, że 82% ludzi uważa zdradę za coś złego bez względu na sytuacji.

Seks Suchań zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

8. Jedzenie znacznych liczb mięsa, czosnku i cebuli, i zwłaszcza- palenie papierosów- to trzy czynniki, które mogą znacząco pogorszyć smak Twojego nasienia (jeśli jesteś facetem) lub Twojego śluzu (w sukcesu kobiet). Jeżeli Twój ślubny nie lubi zaspokajać Cię ustami, zapytaj go, czy problem nie leży dziś w dodatku Twoich wydzielin. Prosta zmiana diety prawdopodobnie żyć zbawienna w zyskach. Warto wspomnieć, że owoce (zwłaszcza ananas i melon) poprawiają smak płynów realizowanych przez Twoje narządy płciowe.

Seks Suchań zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

9. Ginekolodzy podpowiadają, że gdyby kobieta mimo stosowania prawidłowej diety drogiej w warzywa oraz owoce (oprócz szparagów, brokuł, czy wspomnianej wcześniej cebuli oraz czosnku, które mogą psuć smak oraz aromat śluzu pochwowego) nadal boryka się z nieprzyjemnym zapachem z waginy, powinna po pierwsze stosować raz albo dwa razy w tygodniu probiotyk i pić sok z żurawiny, by myśleć o własną flotę bakteryjną. Po drugie- złote będzie spanie bez bielizny, a w porządku dnia- noszenie przewiewnych materiałów (dżinsy są niezalecane). Po trzecie- dobrym patentem jest podcieranie się mokrymi chusteczkami dla dzieci po skończeniu siku (zamiast używania papieru) i właśnie zakup żelu do higieny intymnej, jaki zajmuje odpowiednie PH dla okolic intymnych. Warto jeszcze udać się do ginekologa, by wykluczyć infekcję grzybiczą, jaka nie zawsze daje duże objawy.

10. Badania prowadzą, że nawet 80% kobiet jest trudność z powodzeniem orgazmu podczas stosunku seksualnego. Trudność jest obecnym potężniejsza, im znacznie spięta jest Twoja partnerka, więc możliwości na sprawienie jej do szczytowania, jeśli poznaliście się godzinę temu, jesteś stosunkowo niewielkie. Jeśli jednak wymagasz je kilka zwiększyć, spróbuj afrodyzjaków- polecam chili, imbir lub arbuza, bo poprawiają ukrwienie stref odpowiedzialnych za odczuwanie rozkoszy.

Seks Suchań zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Zobacz również  Seks telefon